Balíček Standard

Kvalitní výbava pro každou příležitost

Logotyp

Profesionálně zpracované logo je důležitým reprezentantem vašeho byznysu. Dostanete jej ve všech potřebných formátech (pdf, eps, png + zdrojová data v Adobe Illustrator). Dodáme barevně i černobíle. V pozitivu i negativu. Zkrátka jej připravíme pro libovolné použití v budoucnu.

+

Písmo a barevnost

Důležité prvky vizuální identity. Písmo i barvy mají vliv na celkové vyznění vaší komunikace. Potřebujete působit seriózně a důstojně? Hravě? Přátelsky? Toto vše dokážeme vhodnou volbou písma a barev ovlivnit.

+

Vizitka

Vždy ji navrhujeme tak, aby byla nejen řemeslně precizní, ale aby také zároveň zaujala a příjemce si vás tak lépe zapamatoval. Používáme standardní rozměry 90×50 mm. A prvních sto vám také rádi na kvalitní papír necháme vytisknout a poslat.

+

Tři materiály dle vašeho výběru

Každý byznys je trošku jiný a tak necháváme na vašem uvážení, co nejvíce upotřebíte. Polep automobilu, roll-up, označení provozovny nebo ještě neco úplně jiného? Vybírat můžete z tohoto seznamu.

+

Online manuál a kompletní zdrojové podklady

Vše, co vytvoříme, shrneme v přehledném manuálu ve formě jednoduché webové stránky. Kdykoli pak budete materiály používat, můžete se na tuto adresu odkázat. Zároveň vám pošleme i kompletní zdrojová data v Adobe Illustratoru a Photoshopu. Drobné úpravy si tak můžete řešit i po vlastní ose.

Začneme?

První krok je na vás — napište nám.
Zbytkem vás už provedeme

info@mikroidentita.cz

Začneme?

První krok je na vás — napište nám.
Zbytkem vás už provedeme

info@mikroidentita.cz