Materiály

Z čeho můžete vybírat v rámci Balíčku Standard?

Kromě logotypu a vizitky, která je nedílnou součástí balíčku, si můžete zbylé tři materiály „namíchat“ dle svých skutečných potřeb. Nenutíme vám nic, co není skutečně užitečné.

Vizitka (zdarma)

Tu dostanete v základním balíčku Standard zdarma. Zdarma vám také 100 ks vizitek profesionálně vytiskneme na kvalitní 350g papír vytiskneme a pošleme. Udělejte skvělý první dojem!

Roll-up

Pokud často přednášíte nebo se prezentujete na různých akcích, bude se vám hodit roll-up — vysoký samostojný „plakát“, většinou cca 80x200 centimetrů. Dokážeme zajistit také samotný tisk + nákup mechaniky.

Označení provozovny

Máte-li vlastní obchůdek či jiný typ veřejné provozovny, rozhodně jej budete chtít mít viditelně a vkusně označený. Ať už půjde o výstrč, jednoduchý polep výlohy a dveří nebo o podklady pro výrobu světelné reklamy, zvládneme.

Označení auta

Kdo používá auto i k pracovním účelům a jezdí třeba často za klienty, určitě ocení jeho označení. Dle rozsahu doporučíme technologii a připravíme podklady.

Plakát / leták

Pořádáte často akce, na které potřebujete veřejnost upozornit a nalákat? Lekce jógy? Kurzy? Přednášky? Nechte si zpracovat plakát, který pak již můžete průběžně obměňovat.

Hlavičkový papír

Všichni, kdo často komunikují formou papírových dopisů, například s úřady, určitě využijí decentní a upravený hlavičkový papír. Dodejte svým dopisům punc profesionality a vážnosti.

Propiska

Drobné reklamní předměty sice nevynikají svou velikostí ani „wow efektem“, ale pojmete-li je s důrazem na kvalitu, mohou zůstat na očích vašich klientů pěkně dlouho — komu by se nehodila kvalitní propiska nebo pero? Dokážeme také poradit s výběrem a výrobou.

Triko / firemní oblečení

Jste-li na svoji firmu hrdí, hoďte si ji na triko! Poradíme s výběrem střihu, materiálu i technologie potisku či výšivky. Vždy tak, abyste reprezentovali co nejlépe.

Něco vám tu chybí?

Snažili jsme se pokrýt ty nejžádanější materiály, ale je možné, že potřebujete něco ještě trochu jiného. Dejte nám vědět! Určitě to společně vymyslíme.

© 2019 Mikroidentita.cz

© 2019 Mikroidentita.cz